W ostatniej kolejce w Wielkopolskiej Lidze Juniorek nasze dziewczyny zmierzyły się z zespołem z Konina.

Czekało nas bardzo trudne zadanie bo mierzyć się z zespołem Medyka w tej kategorii rozgrywkowej to bardzo trudna przeprawa. To nasze przeciwniczki dłużej utrzymywały się przy piłce i lepiej poruszały się na boisku. Nasz rywal był od nas starszy i bardziej doświadczony. Ale właśnie na takie mecze czekamy i w takich spotkaniach możemy nauczyć się dużo więcej niż w spotkaniach, w których odnosi się łatwe zwycięstwa.

Mecz zaczynamy jednak od szybkiej straty dwóch goli, odpowiadamy bramką Weroniki Szlachetki, która otrzymała podanie od Dobrusi Skorupskiej i wykorzystała sytuację sam na sam z bramkarką. W między czasie Kornelia Kaczmarek broni kilka groźnych akcji gości, a my sami oddajemy kolejne strzały na bramkę przeciwniczek.

Po zmianie stron nadal zawodniczki Medyka prowadzą grę jednak co raz częściej nasza drużyna zagrażała bramce przeciwniczek. Swoje sytuację na bramki zamieniła Kasia Rychel, której asystowała Maria Fabisiak oraz Dobrusia Skorupska, która umieszcza piłkę między nogami bramkarki.

Mecz zaliczamy na plus. Każda nasza zawodniczka miała okazję wykazać się swoimi umiejętnościami piłkarskimi oraz mogła pokazać „pazur” w meczu z silnym przeciwnikiem.

Kaczmarek (Rychlicka) – Berus, Kołodziejczak, Leśniak (Józefiak), Karolczak, Rychel M.)(Fabisiak), Drożak, Łuczak, Maćkowiak (Nowak), Szlachetka (Rychel K.), Skorupska (Stochaj)

Kontakt

Fundacja na rzecz rozwoju młodych talentów KA 4 resPect

Adres

63-910 Miejska Górka,
Kołaczkowice 5B

nr KRS

0000595825

nr konta

51 1750 1136 0000 0000 3195 2204

Email

fundacja@respect.pl

Kadra

Prezes fundacji

Trener grup młodzieżowych

Trener grup dziecięcych

Marek Józefiak, Marta Hudzińska
Tel. 667 135 518
e-mail: marek@respect.ka4.pl

Trener, koordynator spraw organizacyjnych, kierownik klubu

Patrycja Kapała
Tel. 607 978 016
e-mail: biuro@respect.ka4.pl

Trener grup dziecięcych

Agata Polowczyk
Tel. 505 244 123
e-mail: agata@respect.ka4.pl

Facebook

-15% dla osób, które podadzą kod rabatowy przy finalizacji zamówienia. Zamknij

X