W miniony weekend 5-6.01 drużyna Orlika KA 4 resPect Krobia udała się na Śląsk aby wziąć udział w turnieju organizowanym przez klub Czarni Sosnowiec. Chłopcy pod opieką Marka Józefiaka mieli okazje zmierzyć się z takimi zespołami jak Zagłębie Sosnowiec, Rekord Bielsko-Biała, a także drużyny z Czeladzia i Olkusza. Zawodnicy z Krobi zaprezentowali się znakomicie. Wygrali wszystkie 7 meczów, w finale pokonując Rekord Bielsko-Biała 4-0.
Najlepszym strzelcem został także zawodnik KA 4 resPect Oskar Okręt. Poziom tej imprezy był bardzo wysoki o czym świadczą wyniki wszystkich meczów, które oscylowały wokół remisów. Drużyna z Krobi jednak nie miała sobie równych strzelając blisko 30 bramek, tracąc tylko 3.
Był to kolejny już udany turniej tej drużyny, która zbiera doświadczenie grając z drużynami z całej Polski.

Marek Józefiak: „Turniej długi, intensywny i bardzo wymagający ale też bardzo udany dla Naszej drużyny. Mieliśmy możliwość przyjechania do Sosnowca dzień wcześniej, zapoznaliśmy się z halą, warunkami tu panującymi. To kolejna, wielka porcja doświadczenia dla tych chłopców, którzy bardzo korzystają na rozgrywaniu meczów z wymagającymi przeciwnikami. Cieszy nagroda indywidualna Oskara, jednak to cała drużyna pracowała na to osiągnięcie. Mimo tylu kilometrów i fatalnych warunków na drogach mieliśmy ogromne wsparcie ze strony kibiców – rodziców, którzy wspierali nas na miejscu oraz pozostałych, którzy śledzili nasze zmagania w domach. Myślę, że chłopcy odwdzięczyli się w najlepszy z możliwych sposobów – dodaje trener grup dziecięcych KA 4 resPect Krobia.
Warto dodać, że 3 Lutego w Pępowie odbędzie się turniej organizowany właśnie przez drużynę z Krobi w roczniku 2009, na którym wystąpią jedne z najlepszych drużyn w Polsce z Lechem Poznań i Śląskiem Wrocław na czele. Zapraszamy do Pępowa na świetne widowisko sportowe.

Kontakt

Fundacja na rzecz rozwoju młodych talentów KA 4 resPect

Adres

63-910 Miejska Górka,
Kołaczkowice 5B

nr KRS

0000595825

nr konta

51 1750 1136 0000 0000 3195 2204

Email

fundacja@respect.pl

Kadra

Prezes fundacji

Trener grup młodzieżowych

Trener grup dziecięcych

Marek Józefiak, Marta Hudzińska
Tel. 667 135 518
e-mail: marek@respect.ka4.pl

Trener, koordynator spraw organizacyjnych, kierownik klubu

Patrycja Kapała
Tel. 607 978 016
e-mail: biuro@respect.ka4.pl

Trener grup dziecięcych

Agata Polowczyk
Tel. 505 244 123
e-mail: agata@respect.ka4.pl

Facebook

-15% dla osób, które podadzą kod rabatowy przy finalizacji zamówienia. Zamknij

X