KA 4 resPect Biznes powstał, aby skutecznie łączyć przedsiębiorczość ze światem sportu.

Tworzymy przyjazną przestrzeń, w której możesz wymienić się doświadczeniami, kojarzyć interesy i idee łączce pasje, sport i poczucie społecznej odpowiedzialności.

Jak to zrobimy?

Cykliczne spotkania biznesowe to inicjatywa specjalnie dla Was. To integracja w gronie przedsiębiorców, nawiązywanie nowych kontaktów, rozwijanie tych już istniejących, a także możliwość współpracy biznesowej na interesujących Was polach.

Co zyskujesz?

Kontakty biznesowe
Wsparcie w pozyskiwaniu nowych klientów biznesowych
Wsparcie promocyjno-marketingowe
Możliwość prezentacji produktów i usług podczas spotkań
Dystrybucję materiałów reklamowych podczas spotkań

Naszą siła jest pasja i kreatywność.

Działania, które podejmujemy nie zamykają się w sztywnych ramach. Obok profesjonalizmu cenimy sobie luz, którego odpowiednia dawka usprawnia każdy projekt.

Zostań integralną częścią społeczności naszego klubu!

Ty decydujesz, jaki obszar działalności naszej fundacji wspierasz!

Aktywny Przedszkolak „KA 4 resPect”

Celem projektu jest wszechstronny rozwój psychomotoryczny dzieci, kształtowanie prozdrowotnych nawyków i rozbudzanie pasji wśród najmłodszych. W programie „Aktywny Przedszkolak” uczestniczy już 10 placówek, a w cotygodniowych zajęciach udział bierze ponad 658 przedszkolaków.

Szkolenie dzieci i młodzieży

Profesjonalne, wielosekcyjne szkolenie dzieci i młodzieży to nasz priorytet. KA 4 resPect w tej chwili kształci 120 młodych sportowców w trzech dyscyplinach (piłka nożna, tenis ziemny, tenis stołowy). Nasi podopieczni rozwijają swoje zainteresowania w zgodzie z zasadami fair play i są wizytówką naszego klubu.

KA 4 resPect Girls

Zespół kobiet, który rywalizuje w III lidze makroregionalnej, to obecnie najbardziej rozpoznawalna sekcja naszego klubu i doskonała promocja regionu. Zmagania naszych zawodniczek przyciągają uwagę mediów i z dnia na dzień zyskują nowych sympatyków. Wspólne przeżywanie emocji integruje ludzi i buduje zaangażowaną w życie klubu społeczność.

Promuj swoją firmę, jednocześnie inwestując w rozwój młodego pokolenia.

Chcesz nabyć pakiet sponsorski? Masz pytania?

Umówmy się na spotkanie i porozmawiajmy, o tym czego potrzebuje Twoja firma.

  Wybierz interesujący Cię obszar naszej działalności:

  Dagmara Grad

  Marketing Manager

  Sponsor strategiczny

  Sponsor główny

  Sponsor premium

  Sponsor srebrny