Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

ŻAK

Fenomenalne spotkanie rozegrała nasza drużyna biorąca udział w lidze orlika. W sobotnie przedpołudnie ponownie zmierzyliśmy się z Młodymi Orłami Korony Piaski. Tym razem to nasze żaki dominowały na boisku. Bardzo dużo bramek, jeszcze więcej cieszących oko akcji. Nie uniknęliśmy kilku błędów w obronie, ale z pewnością spotkanie można zaliczyć do udanych. Widoczny progres napawa optymizmem na przyszłość.

Skład: Bartkowiak Adam, Chudy Szymon, Jarczyński Adam, Kaliński Alan, Wojtasik Nicholas, Kordus Wojtek, Wylęga Mateusz, Pawlak Władek, Dąbrowski Adam, Wojciechowski Nikodem

W tym samym dniu do rywalizacji stanęła również nasza drużyna z rocznika 2012. W Miejskiej Górce rozebraliśmy dużo kolejnych, cennych minut, które zaprocentują w przyszłości.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Drobniak Kacper, Szpurka Kacper, Skrzypalik Szymon, Paluszczak Tomek, Wolny Bartek, Zaworowski Kuba

W niedziele nasi chłopcy wystąpili w lidze żaka F2. Zabrakło utrzymania dobrej dyspozycji przez cały czas trwania zawodów. Cieszy fakt, że nasi zawodnicy grali do końca. Mimo chwilowej niedyspozycji odnaleźli siłę i determinację do walki.

Skład: Wojtasik Nicholas, Przybylak Leon, Zaworowski Kuba, Chudy Maks, Dąbrowski Tomek, Glinkowski Stasiu.

MŁODZIK

Złej passy nie może przerwać drużyna młodzika. W ubiegłą sobotę rywalami naszych zawodników z rocznika 2009 był zespół AP Reissa Kalisz. Mimo dobrego początku i kilku sytuacji bramkowych, to przyjezdni dominowali na boisku i udokumentowali to dwoma trafieniami.

KA 4 resPect – AP Reissa Kalisz 0:2

Nasz zespół wystąpił w składzie: Rolnik, Bąk, Biderman, Borowczyk, Grobelny, Gruetzmacher, Grześkowiak, Kuryłas, Łukowiak, Małysiak, Mendyka, Moeglich, Nowacki, Okręt, Wróbel, Zaworowski.

MŁODZICZKI

Podopieczne Agaty Polowczyk mają za sobą pierwszy turniej w lidze młodziczek. Na boisku w Chwałkowie gościliśmy drużyny KKPK Medyk Konin oraz UAM Poznań.

Pierwsze spotkanie nasz zespół rozpoczął bardzo dobrze. Zawodniczki budowały grę od swojej bramki, stwarzały sobie sytuacje bramkowe. Z upływem czasu i większym zmęczenie zespół z Konina przejmował inicjatywę. Swoją przewagę udokumentował czterema trafieniami.

Mecz z UAM-em był bardzo wyrównany i obie drużyny mogły przechylić szale zwycięstwa na swoją korzyść. Ostatecznie zrobiły to Poznanianki i one cieszyły się ze zwycięstwa zdobywając bramkę w ostatniej akcji spotkania.

„To był dobry turniej w wykonaniu moich zawodniczek. Na pewno dzięki takim rozgrywkom zdobywamy kolejne doświadczenie, które będzie procentować w dalszym rozwoju dziewcząt.” – podsumowała trenerka Agata Polowczyk.

KKPK Medyk Konin – KA 4 resPect 4:0

KA 4 resPect- UAM Poznań 2:3

Bramki: Adamska, Szwarc

Skład: Julia Kwiecińska, Marta Szwarc, Lena Adamska, Klaudia Andrzejak, Natalia Kordus, Zuzanna Przybylak, Antonia Wajnert, Joanna Łuczak, Wiktoria Krawiec.

SENIORKI

W III lidze mierzyliśmy się z sąsiadującą w tabeli JUNĄ TRANS Stare Oborzyska. Jak na mecz na szczycie przystało emocje w tym spotkaniu towarzyszyły nam od pierwszej do ostatniej minuty. W pierwszej połowie po opuszczeniu placu gry przez kontuzjowaną Dagmarę Grad oraz Wiktorię Podworską inicjatywę i większą wole walki wykazywał zespół z Oborzysk. Niewykorzystany rzut karny i kilka 100% sytuacji były dla naszej drużyny sporym prezentem ze strony gospodyń. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0-0. Chwila oddechu i kilka mocnych słów sprawiły, że druga część spotkania była bardziej wyrównana. Poprawa naszej gry i podejścia mentalnego mogły dać skutek w postaci bramki. Jednak w tym dniu gole nie padły dla żadnego zespołu. Wynikiem bezbramkowym kończymy ten mecz i cenny punkt dopisujemy do ogólnej klasyfikacji.

Skład: Dworniczka, Kołodziejczak, Polowczyk, Sierpowska, Łagoda, Grad, Nowak K., Szymkowiak, Owoc, Podworska, Teofilewska, Nowak W., Jasiak, Bańkowiak, Roszkowiak, Kaczmarek