Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

Drużyna młodzika wróciła z kompletem punktów z Pawłowic. Jak wyglądały pozostałe mecze II kolejki ligowej w wykonaniu naszych zespołów? – sprawdźcie w podsumowaniu.

MŁODZIK

W sobotnie przedpołudnie drużyna młodzika udała się d Pawłowic na kolejny mecz ligowy. Spotkanie miało zupełnie inny przebieg niż przed tygodniem. Rywale postawili trudne warunki, ale to podopieczni trenera Józefiaka od pierwszego gwizdka dominowali na boisku. Swoją przewagę udokumentowali trzema bramkami i ostatecznie zwyciężyli 3:1. W składzie zabrakło Filipa Nowackiego, który z powodu urazu nie pojawi się na boisku do końca roku oraz Tomka Bąka.

MTS Pawłowice – KA 4 resPect 1:3

Bramki: Kuryłas, Biderman, Grobelny

Skład: Mateusz Rolnik, Wojciech Haremza, Oskar Okręt, Olivier Kuryłas, Nikodem Gruetzmacher, Alek Grześkowiak, Adam Biderman, Bartek Kapała, Kacper Wróbel, Filip Małysiak, Franek Mendyka, Tomasz Grobelny, Oliwier Domański.

JUNIORKI

Zimny prysznic mają za sobą nasze zawodniczki występujące w wojewódzkiej lidze juniorek U-15. W pierwszej kolejce udały się do Grodziska Wielkopolskiego na spotkanie z miejscowym GSSem. Bardziej doświadczone gospodynie wysoko zwyciężyły i to one cieszyły się z pierwszych ligowych punktów.

„Mimo, że to gospodynie lepiej weszły w mecz, to my jako pierwsze strzelamy bramkę i wychodzimy na prowadzenie. Chwile później nie wykorzystujemy dogodnej sytuacji na podwyższenie wyniku, co się zemściło i gospodynie trafiają na 1-1. Mecz wyrównany, pełen walki. Wynik spotkania nie odzwierciedla przebiegu gry, ale trzeba oddać, że przeciwniczki to dużo bardziej doświadczony zespół, który w tym dniu wykazał się świetną skutecznością. Dla nas to cenna lekcja piłki 11 osobowej. Wracamy z podniesionymi głowami i pełne optymizmu przed kolejnymi spotkaniami.” – podsumowała trenerka Agata Polowczyk.

GSS Grodzisk Wlkp. – KA 4 resPect 9:2

Bramki dla naszego zespołu zdobyły Maria Krzyżoszczak oraz Marta Szwarc.

SENIORKI

II kolejka w trzeciej lidze makroregionalnej to derby naszego regionu. W Starych Oborzyskach mierzyliśmy się z miejscową Juną Trans. Nasz odmłodzony zespół uniósł ciężar tego spotkania – zaangażowanie, wola walki i nieustępliwość towarzyszyła nam przez całe 90 minut tego meczu. Po kontrowersyjnej sytuacji przed przerwą tracimy bramkę i to gospodynie udały się do szatni z jednobramkową zaliczką. Druga część rywalizacja to kopia pierwszej odsłony spotkania. Bardzo dobra gra w obronie naszego zespołu i próby wyprowadzenia szybkiego ataku. Chęć wyrównania sprawiła, że nie ustrzegliśmy się błędów czego efektem było drugie trafienie zespołu z Oborzysk.

JUNA TRANS Stare Oborzyska – KA 4 resPect 0:2

Skład: Kornelia Kaczmarek, Iza Chuda, Julia Kołodziejczak, Agata Polowczyk, Wiktoria Nowak, Zuzanna Śniegucka, Anna Dworniczak, Weronika Roszkowiak, Dominika Bańkowiak, Aleksandra Jasiak, Zosia Łagoda, Natalia Andrzejczak, Wiktoria Podworska.