Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

Zbieramy pełną pule. W miniony weekend wszystkie nasze drużyny cieszyły się ze zwycięstw w swoich spotkaniach.

MŁODZIK

O godzinie 13:30 w sobotę zespół młodzika podejmował w Pepowie drużynę RKS Rydzyniak Rzydzyna. Mecz od samego początku toczył się pod dyktando naszych zawodników. Świetne akcje, bardzo dużo pojedynków 1×1 i mnóstwo goli – to wszystko mogli oglądać licznie zebrani w tym dniu rodzice. Bohaterem tego spotkania niewątpliwie można nazwać Wojtka Haremze, który strzelił swojego pierwszego gola w meczu ligowym i skompletował hat-tricka w tym spotkaniu.

W meczu zagrali: Mateusz Rolnik, Wojciech Haremza, Oskar Okręt, Olivier Kuryłas, Nikodem Gruetzmacher, Adam Biderman, Bartek Kapała, Kacper Wróbel, Franek Mendyka, Tomasz Grobelny, Oliwier Domański, Kacper Zaworowski, Tomasz Bąk.

JUNIORKI

Drużyna juniorek swoje spotkanie w lidze młodzika rozegrała już we wtorkowe popołudnie. W Piaskach podopieczne Agaty Polowczyk zmierzyły się z miejscową AS Młode Orły Gostyń. Dziewczyny z minuty na minutę coraz pewniej czuły się na boisku rywala i przejęły pełną kontrolę nad tym spotkaniem. Dobra gra całego zespołu sprawiła, że chłopcy nie stworzyli żadnej groźnej sytuacji pod naszą bramką.

AS Młode Orły Gostyń – KA 4 resPect 0:5

Bramki: Szwarc, Adamska, Krawiec, Andrzejak x2

Zespół wystąpił w składzie: Małgorzata Knaflewska, Marcela Kędzierska, Michalina Łukowiak, Marta Szwarc, Klaudia Andrzejak, Natalia Kordus, Maria Krzyżoszczak, Laura Moeglich, Lena Adamska, Wiktoria Krawiec, Antonina Wajnert, Zuzanna Przybylak, Joanna Łuczak.

SENIORKI

Pierwsze punkty naszego zespołu w tym sezonie. Po dobrym spotkaniu i konsekwentnej grze seniorki pokonują zespół z Lęborka 3:1. Mimo, że nieoczekiwanie w pierwszej połowie meczu tracimy bramkę i musimy gonić wynik. Po przerwie podopieczne Filipa Kolasy przejmują pełną kontrolę nad spotkaniem i dokumentują ją trzema trafieniami. Druga odsłona meczu to koncertowa gra Oli Jasiak, która po świetnych akcjach indywidualnych pokonuje dwukrotnie bramkarkę gości. Kropkę na i stawia Natalia Andrzejczak zdobywając swoją drugą bramkę w tym sezonie.

KA 4 resPect – MKS Lew Lębork 3:1

Bramki: Jasiak x2, Andrzejczak

Skład: Kornelia Kaczmarek, Izabela Chuda, Julia Kołodziejczak, Agata Polowczyk, Wiktoria Nowak, Weronika Roszkowiak, Wiktoria Podworska, Zuzanna Śniegucka, Dominika Bańkowiak, Zosia Łagoda, Aleksandra Jasiak, Natalia Andrzejczak, Anna Dworniczak.