Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

Co się działo w meczach ligowych KA 4 resPect w weekend 18 i 19 września? Zapraszamy na podsumowanie.

MŁODZIK

18 września młodzik KA 4 resPect udał się na kolejny mecz ligowy. Rywalem naszej drużyny był GKS Włoszakowice. Nasz zespół tak jak w poprzednich spotkaniach od początku kontrolował przebieg rozgrywki. Ładne, składne akcje, wysokie umiejętności techniczne i dobra skuteczność spowodowały, że już do przerwy nasi zawodnicy prowadzili 5-0. W drugiej połowie tempo spotkania było zdecydowanie niższe, ale nasi chłopcy utrzymywali inicjatywę w tym meczu i ostatecznie zwyciężyli 7-1, co umocniło nasz zespół na pozycji lidera. Najbliższe spotkanie ligowe rozegramy już w piątek 24.09 o godzinie 17.30 w Pępowie z zespołem Tęcza Osa Osieczna.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Tomasz Bąk x2, Franek Mendyka x2, Oskar Okręt x2, Nikodem Gruetzmacher.

Zagrali: Mateusz Rolnik, Wojciech Haremza, Oskar Okręt, Olivier Kuryłas, Nikodem Gruetzmacher, Adam Biderman, Kacper Wróbel, Franek Mendyka, Tomasz Grobelny, Kacper Zaworowski, Tomasz Bąk, Filip Małysiak, Alek Grześkowiak.

JUNIORKI

Pracowity weekend mają juniorki naszego klubu, które w sobotę rozegrały spotkanie w lidze młodzika, a w niedziele rywalizowały ponownie w wojewódzkich rozgrywkach dziewcząt U-15. W meczu młodzika zmierzyliśmy się z zespołem Piasta Poniec. Od początku spotkanie toczyło się pod dyktando naszych zawodniczek. Bardzo ładne akcje i wiele sytuacji bramkowych. Dobra gra w defensywie, walka o każdą piłkę w rezultacie czego chłopcy oddali jeden strzał na bramkę ze SFG, zamieniając go na gola.

KA 4 resPect – Piast Poniec 3:1

Bramki: Antonina Wajnert, Lena Adamska, Klaudia Andrzejak

Skład: Małgorzata Knaflewska, Marcela Kędzierska, Michalina Łukowiak, Marta Szwarc, Klaudia Andrzejak, Natalia Kordus, Lena Adamska, Wiktoria Krawiec, Antonina Wajnert, Zuzanna Przybylak

W niedzielne przedpołudnie KA 4 resPect Girls ponownie wybiegły na murawę w Miejskiej Górce, by rozegrać spotkanie ligowe w ramach wojewódzkiej ligi juniorek U-15. Rywalkami naszego zespołu była drużyna Medyka Konin. W pierwszej części meczu nasze zawodniczki przeważały nad przyjezdnymi, ale żadnej akcji bramkowej nie udało zamienić się na gola. Piłkarskie porzekadło: niewykorzystane sytuacji się mszczą sprawdziło się i tym razem. Po uderzeniu z dystansu to piłkarski z Konina zeszły na przerwę z jednobramkową zaliczką. W drugiej połowie częściej do sytuacji dochodziły zawodniczki Medyka i podwyższyły prowadzenie. Mimo ambitnej gry do ostatnich minut naszemu zespołowi nie udało się zdobyć bramki.

KA 4 resPect – KKPK Medyk Konin 0:3

Skład: Małgorzata Knaflewska, Marcela Kędzierska, Michalina Łukowiak, Marta Szwarc, Klaudia Andrzejak, Natalia Kordus, Lena Adamska, Wiktoria Krawiec, Antonina Wajnert, Zuzanna Przybylak, Marysia Krzyżoszczak, Laura Moeglich

SENIORKI

Zespół seniorek w IV kolejce III ligi podejmował drużynę LFA Szczecin. Nasze zawodniczki tego weekendu nie zaliczą do udanych. „O tym meczu chcemy jak najszybciej zapomnieć. Nasz zespół zagrał jedno ze słabszych spotkań od wielu miesięcy. Brak woli walki, chęci, zero komunikacji na boisku. Tak w jednym zdaniu można opisać ten mecz. Musimy szybko wyciągnąć wnioski i zdecydowanie lepiej podejść do następnych spotkań. Ponownie stać się drużyną, którą stać na bardzo dobre granie” – podsumował trener Filip Kolasa.

KA 4 resPect – LFA Szczecin 0:3

Skład: Anna Dworniczak, Izabela Chuda, Agata Polowczyk, Julia Kołodziejczak, Wiktoria Nowak, Weronika Roszkowiak, Wiktoria Podworska, Zosia Łagoda, Dominika Bańkowiak, Natalia Andrzejczak, Aleksandra Jasiak, Kornelia Kaczmarek.