Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

Ze zmiennym szczęściem radzili sobie nasi podopieczni w ostatnich kolejkach ligowych. Młodzik nadal niepokonany, seniorki bez punktów – zapraszamy na podsumowanie.

MŁODZIK

W piątek 24 września nasi młodzicy podejmowali kolejnego ligowego rywala z Osiecznej. Mecz mógł się bardzo podobać licznie zebranym rodzicom, ponieważ obie drużyny prezentowały wysoki poziom piłkarski. Już w 1 minucie nasz zespół mógł objąć prowadzenie, jednak piękna akcja nie została zamieniona na gola. Nasi zawodnicy dominowali w tym spotkaniu, dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak nie szło to w parze ze zdobywaniem goli. Dopiero w 20 minucie meczu zdobywamy pierwszą bramkę i chłopcy dostają wiatru w żagle. Kończymy spotkanie 3-0 i śmiało możemy powiedzieć, że goście byli najgroźniejszym zespołem spośród wszystkich ligowych rywali.

KA 4 resPect – Tęcza-Osa Osieczna 3:0

Bramki: Okręt, Bąk, Grześkowiak

W meczu zagrali: Mateusz Rolnik, Oskar Okręt, Alek Grześkowiak, Wojciech Haremza, Olivier Kuryłas, Nikodem Gruetzmacher, Adam Biderman, Kacper Wróbel, Franek Mendyka, Tomasz Grobelny, Tomasz Bąk, Filip Małysiak, Oliwier Domański.

Drużyna Marka Józefiaka nie miała długiej przerwy od ligowych zmagań, bo już w środę 29 września rozegrali kolejne spotkanie. Młodzicy udali się do Pakosławia na pojedynek z miejscowym Awdańcem. Mecz od pierwszej minuty przebiegał pod dyktando naszych chłopaków, którzy nieustannie szturmowali bramkę gospodarzy. Składne akcje, walka, umiejętności techniczne i kultura gry była mocną stroną naszego zespołu tego dnia. W konsekwencji dopisujemy kolejne 3 punkty do swojego dorobku.

Skład: Mateusz Rolnik, Wojciech Haremza, Oskar Okręt, Olivier Kuryłas, Nikodem Greutzmacher, Adam Biderman, Kacper Wróbel, Franek Mendyka, Tomasz Grobelny, Tomasz Bąk, Filip Małysiak, Alek Grześkowiak, Oliwier Domański.

SENIORKI

Drużyna seniorek ze Stargardu wróciła bez punktów i po 5 kolejkach zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli III ligi.

„Ten mecz miał odmienić nasze nastawienie i spowodować, że wrócimy na dobre tory. Po raz kolejny w tym sezonie jako pierwsi tracimy bramkę, co zdecydowanie utrudnia nam realizację założonego planu. Całe spotkanie borykaliśmy się z serią indywidualnych błędów, które powodowały narastające niezadowolenie w zespole. Optymizm pojawił się w końcowych minutach tego spotkania. Przemyślana i odważna gra skutkowała stwarzaniem sytuacji bramkowych. Niestety nie przyniosły one bramek i ze Stargardu wracamy bez punktów.” – podsumował spotkanie trener Filip Kolasa.

KP Błękitni Stargard – KA 4 resPect 2:0

Skład: Kaczmarek, Chuda, Kołodziejczak, Nowak, Łagoda, Podworska, Szymczak, Bańkowiak, Roszkowiak, Andrzejczak, Jasiak, Stryczka