Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

W ubiegłym tygodniu nasze drużyny emocji ligowych dostarczyły nam już w środę rozgrywając awansem swoje mecze. Jedni cieszyli się z kolejnych punktów inni musieli przełknąć gorycz porażki.

MŁODZIK

W sobotę o godz.: 14:00 na płycie głównej stadionu w Pępowie drużyna młodzika KA 4 resPect podejmowała wicelidera MTS Pawłowice. Mecz stał na wysokim poziomie. Cieszy fakt, że to nasi chłopcy kontrolowali i narzucali rytm w tym spotkaniu. Świetna, zespołowa gra, zrozumienie i walka do ostatniego gwizdka sprawiły, że wygrywamy 6:1.

KA 4 resPect – MTS Pawłowice 6:1

Bramki: Oskar Okręt 2x, Tomasz Bąk, Nikodem Gruetzmacher, Olivier Kuryłas, Tomasz Grobelny

Skład: Mateusz Rolnik, Wojciech Haremza, Oskar Okręt, Olivier Kuryłas, Nikodem Gruetzmacher, Adam Biderman, Kacper Wróbel, Franek Mendyka, Tomasz Grobelny, Tomasz Bąk, Alek Grześkowiak, Oliwier Domański

JUNIORKI

Juniorki w środę rozegrały swoje pierwsze w tym tygodniu spotkanie. Przeciwnikiem naszych dziewcząt była drużyna AS Młode Orły Gostyń. W początkowych minutach meczu choć nic na to nie zwiastowało przyjezdni objęli dwubramkowe prowadzenie. Dwie straty piłki chłopcy zamieniają na gole i nasz zespół musi gonić wynik. Podopieczne Agaty Polowczyk próbowały powrócić do swojego stylu gry mimo nerwowego początku. Uspokojenie emocji opłaciło się, bo jeszcze przed przerwą KA 4 resPect Girls zdobywają bramkę kontaktową. Druga cześć spotkania to spokojna i cierpliwa gra, która przynosi kolejne trafienia. Najcięższy mecz jak do tej pory kończymy zwycięstwem 3:2.

KA 4 resPect – AS Młode Orły Gostyń 3:2

Bramki: Laura Moeglich 2x, Marta Szwarc

Skład: Knaflewska, Kędzierska, Łukowiak, Szwarc, Andrzejak, Kordus, Adamska, Krawiec, Wajnert, Przybylak, Krzyżosiak, Moeglich

W niedzielny poranek na zespół juniorek czekał kolejny rywal. W lidze młodzika zmierzyły się z APR Pogorzela. Był to zupełnie inny mecz niż ten środowy. Dziewczyny od początku spotkania przejęły inicjatywę i kontrolowały przebieg gry do końcowego gwizdka. Mimo dużej przewagi nad przeciwnikiem bardzo długo musieliśmy czekać na pierwsze trafienie. Chłopcy z Pogorzeli mądrze się bronili i nasza drużyna miała duże problemy ze sforsowaniem ich defensywy. Cieszy dominacja nad przeciwnikiem i zwycięstwo, jednak mecz nie należał do najlepszych w wykonaniu naszego zespołu.

APR Pogorzela – KA 4 resPect 0:1

Bramka: Klaudia Andrzejak

Skład: Knaflewska, Kędzierska, Łukowiak, Szwarc, Andrzejak, Kordus, Adamska, Krawiec, Łuczak, Wajnert, Przybylak, Krzyżosiak, Moeglich

SENIORKI

Drużyna seniorek spotkanie VII kolejki trzeciej ligi kobiet rozegrała już w środę. Podopieczne Filipa Kolasy udały się do Szczecina na pojedynek z miejscową Olimpią.

„Już w drodze do Szczecina wiedzieliśmy, że przyjdzie nam zmierzyć się z zespołem nie III ligowym, a ekstraligowym Olimpii. Walczyliśmy, konstruowaliśmy akcje i dochodziliśmy do finalizacji poszczególnych sytuacji – co cieszy. Na ogromne wyróżnienie zasługuje nasza bramkarka Kornelia Kaczmarek, która w tym dniu popisywała się licznymi bardzo dobrymi interwencjami. Ten mecz to dla nas ogromne doświadczenie i cenna lekcja na przyszłość.” – podsumował spotkanie trener Kolasa.

Olimpia II Szczecin – KA 4 resPect 0:9

Skład: Kaczmarek, Chuda, Kołodziejczak, Nowak, Roszkowiak, Szymczak, Śniegucka, Łagoda, Andrzejczak, Jasiak, Teofilewska, Podworska, Bańkowiak, Stryczna