Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

Ostatnie kolejki ligowe w wykonaniu naszych podopiecznych przyniosły nam wiele bramek, świetnych akcji i wiele radości. Jak wyglądał przebieg spotkań sprawdźcie sami.

MŁODZIK

W niedziele o 10.00 na boisku w Rydzynie zespół młodzika zmierzył się w meczu ligowym z Rydzyniakiem Rydzyna. Już w 35 sekundzie nasi chłopcy zdobyli pierwszą bramkę i sukcesywnie podwyższali rezultat. Bardzo dobrze wyglądało budowanie gry od bramki w wykonaniu naszej drużyny oraz współpraca i komunikacja między zawodnikami. To połączenie sprawiło, że cieszyliśmy się z kolejnego wysokiego zwycięstwa w ligowych rozgrywkach. Jak zwykle dopisali rodzice, którzy bardzo licznie przybyli na to spotkanie i wspierali swoich mistrzów. Najbliższym przeciwnikiem podopiecznych Marka Józefiaka będzie GKS Włoszakowice.

W meczu wystąpili: Mateusz Rolnik, Wojciech Haremza, Oskar Okręt, Olivier Kuryłas, Nikodem Gruetzmacher, Kacper Wróbel, Franek Mendyka, Tomasz Grobelny, Tomasz Bąk, Alek Grześkowiak, Oliwier Domański, Kacper Zaworowski, Filip Małysiak.

SENIORKI

Cenny punkt wywalczyła nasza drużyna seniorek. Podopieczne Filipa Kolasy w VIII kolejce trzeciej ligi podejmowały u siebie zespół Lechii Gdańsk. Duża waleczność, dobra gra w defensywie i bardzo dobra postawa Anny Dworniczak sprawiły, że spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

„Cały zespół rozegrał bardzo dobre zawody. Zaangażowanie, nieustępliwość i chęć zwycięstwa były tymi cechami, które pozwolił nam kontrolować przebieg gry. Wszystkie zawodniczki, które w tym dniu pojawiły się na boisku dały z siebie wszystko. Gratulacje dla zespołu. – podsumował spotkanie trener Kolasa.

KA 4 resPect – Lechia Gdańsk 0:0

Skład: Dworniczak, Chuda, Polowczyk, Kołodziejczak, Nowak, Śniegucka, Podworska, Łagoda, Andrzejczak, Teofilewska, Jasiak, Kaczmarek, Bańkowiak, Szymczak, Roszkowiak, Stryczna