Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

Do rozgrywek ligowych pozostało niewiele czasu, więc nasi zawodnicy i zawodniczki nie zwalniają tempa.

MŁODZIK

Nietypowo, bo już w środę podopieczni trenera Marka Józefiaka rozpoczęli granie towarzyskie w minionym tygodniu. W słoneczne popołudnie zmierzyli się z PKS Racot. Bardzo wymagający rywal, dobry poziom meczu, w którym nie zabrakło ani pięknych parad bramkarzy, ani świetnych strzałów. Ostatecznie wygrywamy 3-1.

Bramki: Borowczyk (asysta Kuryłas), Borowczyk (Bąk), Gruetzmacher (Bąk)

Trzy dni później w sobotę zawodnicy udali się już na kolejne granie, by w Poznaniu zmierzyć się z Wielkopolska Komorniki. Po bardzo dobrym spotkaniu drużyna młodzika pewnie pokonuje rówieśników 5-0.

Bramki: Okręt, Okręt (Kuryłas), Gruetzmacher (Kuryłas), Bąk (Kuryłas), Borowczyk

Skład naszej drużyny: Mateusz Rolnik, Alek Grześkowiak, Adam Biderman, Kacper Zaworowski, Tomasz Bąk, Olivier Kuryłas, Kacper Borowczyk, Oskar Okręt, Nikodem Gruetzmacher, Filip Małysiak, Franek Mendyka, Bartosz Krzyżosiak, Bartosz Kapała, Wojciech Haremza, Tomasz Grobelny, Kacper Wróbel

SENIORKI

Kolejny mecz kontrolny mają podopieczne Filipa Kolasy, które w niedzielne popołudnie udały się do Wrocławia. Rywalem naszych zawodniczek była III ligowa Ślęza Wrocław.

„W 30 sekundzie meczu wynik otworzyła Klaudia Szymczak po bardzo ładnym uderzeniu z 20m. Wydawało się, że to pozytywnie wpłynie na obraz pierwszej połowy w naszym wykonaniu. Niestety sytuacja potoczyła się w pierwszych 45 minutach zgoła inaczej. To zespół Ślęzy ambitniej i zdecydowanie agresywniej bronił, co skutkowało szybszym odbiorem piłki i jej posiadaniem. Do szatni schodziliśmy z wynikiem 1-1. Po bardzo efektownym wykonaniu stałego fragmentu gry przez zawodniczkę z Wrocławia. Druga połowa meczu zdecydowanie bardziej wyrównana w posiadaniu piłki przez oba zespoły. Grając innym systemem potrafiliśmy dużo mądrzej i cierpliwiej budować akcje i dochodzić do finalizacji, na której tak bardzo nam zależało w tym spotkaniu. Efektem takiej gry byłą kolejna bramka Klaudii po bardzo dobrej indywidualnej akcji w 75 minucie meczu. Zespól z Wrocławia kolejne trafienie notuje po raz drugi po stałym fragmencie gry. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i ogromnym zamieszaniu w polu karnym piłka wpadła do naszej bramki. Z dużym niedosytem kończyliśmy ten mecz tym bardziej iż stworzyliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji, z których mogliśmy strzelić kolejne bramki – podsumował trener.”

KA 4 resPect 2 : 2. Ślęza Wrocław

Bramki: Klaudia Szymczak

Zespół KA 4 resPect Girls wystąpił w składzie: Kaczmarek, Polowczyk, Sierpowska, Kołodziejczak, Łagoda, Owoc, Grońska, Szymczak, Teofiewska, Bańkowiak, Jasiak, Nowak, Podworska