Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

Zakończony weekend obfitował w piłkarskie emocje związane z występami najmłodszych zespołów naszej fundacji, które już w piątek rozpoczęły rywalizację z wielkopolskimi drużynami.

ŻAK

W sobotę połączone grupy żak 2013 i żak 2012 rozegrały wyjazdowy sparing z dziewczętami z LZS Juna-Trans Stare Oborzyska. Po nieco bojaźliwym początku, z minuty na minutę gra naszych podopiecznych wyglądała coraz lepiej. Wielkie brawa szczególnie dla naszych najmłodszych zawodników, którzy naprzeciwko starszych dziewcząt zaprezentowali ambitną i waleczną postawę.

MŁODZICZKI

W piątkowy wieczór młodziczki rozegrały mecz kontrolny w Rawiczu. Przeciwnikiem naszych dziewcząt był drużyna chłopców z akademii Młoda Rawia.

„Mecz układał się dla nas ze zmiennym szczęściem. Pierwszą część spotkania miałyśmy pod kontrolą, grając spokojnie piłką i stwarzając sobie dużo sytuacji bramkowych, ale tylko nieliczne zostały wykorzystane. Kolejna odsłona rywalizacji to wysoka obrona przeciwnika i nasze błędy w defensywie. Po słabszym momencie naszej gry wróciłyśmy na właściwe tory i spotkanie stało się wyrównane. Cieszę się, że możemy rozgrywać takie spotkania, które są dla nas cennym doświadczeniem. Z każdego staramy się wyciągać wnioski i pracować nad mankamentami naszej gry” – podsumowała spotkanie trenerka.

Kadra KA 4 resPect: Krawiec, Szwarc, Kordus, Adamska, Andrzejak, Przybylak, Kalak, Langner, Kędzierska, Łuczak.

MŁODZIK

Drużyna młodzika zagrała ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy wiosennej w lidze wojewódzkiej. Rywalem podopiecznych trenera Marka była Jarota Jarocin. Mecz stał na wysokim poziomie, wiele składnych akcji, interwencji bramkarzy i świetnych strzałów. Ostatecznie mimo wielu braków kadrowych pokonujemy gospodarzy 2-0 po kapitalnym uderzeniu Oliviera Kurylasa i bramce Kacpra Zaworowskiego.

Zagraliśmy w składzie: Rolnik, Grzeskowiak  Mendyka, Grobelny, Małysiak, Bąk, Borowczyk, Gruetzmacher, Kuryłas, Nowacki, Kapała, Zaworowski, Wróbel.

IMG_0761