Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

Długi majowy weekend za nami. Mimo kilku dni wolnych nasi podopieczni nie odpoczywali od rozgrywek ligowych. Zobaczcie z kim mierzyli się zawodnicy i zawodniczki KA 4 resPect i jak im poszło.

ŻAK 2012, 2013

W sobotę 1 maja reprezentacja złożona z chłopców z roczników 2012 i 2013 wzięła udział w zaległym Wielkanocnym Turnieju “Wilk i Zając”. Impreza nie odbyła się w pierwotnie zaplanowanym terminie ze względu na panujące obostrzenia. Równolegle na dwóch boiskach oglądać mogliśmy zmagania 8 zespołów, które zagrały ze sobą w systemie każdy z każdym, bez klasyfikacji końcowej.

Drużyny występujące w turnieju: Futsal Gostyń – niebieski, Futsal Gostyń – biały, Akademia Reissa I, Akademia Reissa II, Dąbroczanka Pępowo, Młode Wilki Korona Piaski, Kania Gostyń, KA 4 resPect.

Oprócz gry, chłopcy mogli wziąć uciął w konkursie na celność oraz pobawić się z maskotką Futsalu Gostyń – serdecznym wilkiem. Był też poczęstunek, nagrody oraz medale dla wszystkich.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Zaworowski Kuba, Chudy Gracjan, Kotowski Kacper, Matyla Janek, Szymkowiak Franek, Dąbrowski Tomek, Szymkowiak Stasiu, Dąbrowski Adam, Szpurka Kacper, Drobniak Kacper

I LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIKA

Nie udał się drugi mecz w rundzie wiosennej młodzikom występującym w lidze wojewódzkiej. Na boisku w Chwałkowie podopieczni trenera Marka podejmowali Obrę Kościan. Mecz dobrze rozpoczął się dla naszego zespołu, prowadziliśmy grę i tworzyliśmy wiele sytuacji. Kluczowym momentem był niewykorzystany rzut karny przez naszą drużynę. Szybko stracone dwie bramki w końcówce pierwszej połowy sprawiły, że przez cała drugą cześć spotkania nasi podopieczni gonili wynik. Ostatecznie przegrywamy 2:1.

KA 4 resPect – Obra Kościan 1:2

Bramka: Franek Mendyka

Skład zespołu: Rolnik, Grześkowiak, Laura Moeglich, Gruetzmacher, Okręt, Borowczyk, Bąk, Małysiak, Kuryłas, Grobelny, Michalina Łukowiak, Mendyka, Nowacki, Wróbel, Zaworowski

III LIGA KOBIET

Spotkanie dwóch zespołów o zupełnie odmiennej specyfice gry nie zawsze musi oznaczać nudny przebieg meczu. Tak też było w wyjazdowym spotkaniu z ostatnim w tabeli Energetykiem Gryfino. Bardzo ciekawa i mądra gra naszego zespołu w pierwszej połowie zaowocowała trzema bramki. Dwie pierwsze to indywidualne popisy Dagmary Grad, która tym samym po raz pierwszy w barwach KA 4 zdobyła dublet. Pierwszą trafienie w tej rundzie zaliczyła również Wiktoria Podworska i wynikiem 3-0 kończyła się pierwsza połowa spotkania. W drugiej odsłonie mimo znaczącej przewagi i dużej ilości sytuacji podbramkowych, udało wykorzystać się tylko jedną.

Energetyk Junior Gryfino – KA 4 resPect Girls 0 : 4

Bramki: Grad (20’, 30’), Podworska (40’), Jasiak (65’)

Kadra zespołu: Dworniczak, Kołodziejczak, Polowczyk, Sierpowska, Nowak, Owoc, Grad, Łagoda, Podworska, Szymczak, Jasiak, Kaczmarek, Teofilewska, Roszkowiak, Bańkowiak, Gil.