Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

ŻAK 2013

W sobotę nasza młodsza drużyna żaków zainaugurowała w lidzę F2. Pierwszy turniej odbył się w Rawiczu. Nasz zespół rywalizował z Akademią Rawia Rawicz, FA Leszno I, FA Leszno II, FA Leszno III, LPFA Rawicz, Sparta Miejska Górka, Futsal Gostyń.

To był dobry turniej w naszym wykonaniu. Składne akcje, wiele skutecznych odbiorów, które otwierały drogę do bramki przeciwnika. Wysoka skuteczność – w każdym meczu notowaliśmy trafienie. Gra naszej drużyny naprawdę mogła się podobać.

Skład: Chudy Maks, Chudy Gracjan, Dąbrowski Tomek, Matyla Janek, Wojtasik Nicholas, Kotowski Kacper.

ŻAK 2012

8 maja odbył się pierwszy wiosenny turniej ligowy żaka F1. Gospodarzem turnieju był Awdaniec Pakosław. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły. Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony, strzeliliśmy dużo bramek i wygrali większość spotkań.

W turnieju wystąpiły drużyny: Awdaniec Pakosław I, Adwaniec Pakosław II, Sparta Miejska Górka, Sarnowianka Sarnowa, LPFA Rawicz, Futsal Gostyń, KA 4 resPect I, KA 4 resPect II

Pierwszy zespół reprezentowali: Tomasz Paluszczak, Szymon Chudy, Szymon Skrzypalik, Nikodem Wojciechowski, Mateusz Wylęga.

Drugi zespół wystąpił w składzie: John Wojtasik, Władek Pawlak, Bartek Wolny, Wojtek Kordus, Kacper Drobniak.

Sobotni turniej nie był końcem weekendowego grania żaków. W niedziele nasza drużyna rozegrała kolejny mecz w lidze orlika. W Rawiczu mierzyliśmy się z AP Rawia Rawicz. Przeciwnik tym razem okazał się zbyt silny. Cieszą strzelone bramki, determinacja i zaangażowanie do ostatniej minuty spotkania. Zdobywamy kolejne doświadczenie i pracujemy dalej.

MŁODZIK

W sobotę w Chwałkowie młodzik podejmował AP CZECH Ostrzeszów. Drużyna Marka Józefiaka nie uniknęła błędów i kolejne spotkanie kończy przegraną. Goście okazali się lepiej dysponowani tego dnia i wygrywają zasłużenie 4:2. Bramki dla naszego zespołu po świetnych uderzeniach z rzutów wolnych zdobyli Alek Grześkowiak i Filip Małysiak.

KA 4 resPect – AP CZECH Ostrzeszów 2:4

Bramki: Grześkowiak, Małysiak

W meczu wystąpili: Rolnik, Grześkowiak, Laura Moeglich, Gruetzmacher, Okręt, Borowczyk, Bąk, Małysiak, Kuryłas, Grobelny, Michalina Łukowiak, Mendyka, Nowacki, Biderman, Zaworowski, Kapała.

MŁODZICZKI

Bardzo udany turniej mają za sobą młodziczki. W dniach 7-9 maja rywalizowały w Kętach w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt. W sobotę rozpoczęły zmagania od starcia z Przeciszowem – ostatecznym zwycięzcą imprezy. Podopieczne Agaty Polowczyk od początku były bardzo skoncentrowane i zaangażowane, co przełożyło się na pełną kontrolę meczu i zwycięstwo. Kolejne trzy wysoko wygrane spotkania sprawiły, że w zespół wkradło się rozluźnienie. Brak skupienia przełożył się na postawę drużyny w ostatnim meczu, w który nieznacznie przegrywamy.

Niedzielne spotkania młodziczki rozgrywały już bez nominalnej bramkarki, która poprzedniego dnia nabawiła się urazu. W bramce stanęła podpora defensywy Marcela, której brak w polu był zauważalny szczególnie w pierwszym meczu. Rywalizacja z zespołem z Milówki to mecz walki, wielu niewykorzystanych sytuacji i błędów, które kosztują naszą drużynę utratę podium w turnieju. Na pożegnanie wysokie zwycięstwo daje nam 4 miejsce w ogólnej klasyfikacji.

Komplet wyników:

Akademia Piłkarska Przeciszów – KA 4 resPect 1:7

UKKS Istebna – KA 4 resPect 2:14

KS AP Diamonds Academy Mokotów 2009 – KA 4 resPect 1:15

KS AP Diamonds Academy Wawer – KA 4 resPect 0:12

KS AP Diamonds Academy Mokotów – KA 4 resPect 6:4

UKS LISEK Milówka – KA 4 resPect 4:3

BTS Rekord Bielsko Biała – KA 4 resPect 0:15

Klasyfikacja końcowa:

  1. AP Przeciszów -18pkt
  2. Diamonds Academy Mokotów -18pkt
  3. Lisek Milówka – 15pkt
  4. KA 4 resPect – 15pkt

Najlepszą strzelczynią turnieju została Lena Adamska z 25 trafieniami.

Nasze barwy reprezentowały: Szwarc, Adamska, Kordus, Przybylak, Wajnert, Łuczak, Krawiec, Langner, Kędzierska, Kalak.

SENIORKI

Podopieczne Filipa Kolasy w osłabionym składzie przystąpiły do meczu z zespołem Spójni Białe Błota. Brak kilku podstawowych zawodniczek wprowadził lekki niepokój, lecz jak się później okazało zupełnie niepotrzebnie. W Białych Błotach KA 4 resPect Girls rozegrały bardzo dobre spotkanie. Już w 6’ minucie meczu nasz zespół wyszedł na prowadzenie po silnym i precyzyjnym uderzeniu Klaudii Szymczak z rzutu wolnego. Kolejne dobre minuty gry w wykonaniu naszych dziewczyn zaowocowały golem Kasi Nowak, która w tym meczu pod nieobecność Agaty Polowczyk objęła funkcję kapitana. W drugiej połowie spotkania mimo bramki straconej z rzutu karnego nasz zespół kontrolował przebieg gry. Dominację na boisku przypieczętowało drugie trafienie Szymczak tuż przez zakończeniem spotkania.

Spójnia Białe Błota – KA 4 resPect 1:3

Bramki: Szymczak (6’, 89’), Nowak (25’)

Skład: Kaczmarek, Kołodziejczak, Grad, Sierpowska, Nowak Wiktoria, Łagoda, Nowak Katarzyna, Szymczak, Owoc, Podworska, Teofilewska, Roszkowiak, Jasiak, Dworniczak, Bańkowiak.