Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

PODSUMOWANIE WEEKENDU

Minął kolejny tydzień, podczas którego drużyny KA 4 resPect rozgrywały spotkania towarzyskie i turnieje. Zobaczcie z kim mierzyli się nasi podopieczni i jak im poszło.

ŻAK 2012

Żak wystąpił w kolejnej odsłonie ligi „Kosmiczny Gol”. W rozgrywkach bierze udział pięć zespołów: Korona Wschowa, APR Leszno I, APR Leszno II, AP Wilki Dąbrówka i Ka 4 resPect. Chłopcy rozegrali cztery spotkania. Gra w nowym dla nas systemie 1 + 6, z każdym kolejnym meczem wygląda lepiej i widać duże postępy w postawie naszych zawodników. Ligę zakończymy turniejem finałowym, który odbędzie się w marcu.


KA 4 resPect reprezentowali: Adam Bartkowiak, Oliwier Jakubiak, Mateusz Wylęga, John Wojtasik, Bartek Wolny, Stasiu Szymkowiak, Adam Dąbrowski, Kacper Drobniak, Szymon Chudy, Szymon Skrzypalik, Wojtek Kordus, Nikodem Wojciechowski, Adam Jarczyński, Władek Pawlak

MŁODZIK

Chłopcy z rocznika 2009 mają za sobą bardzo intensywne dwa dni zmagań sportowych. O 14:00 w sobotę rozpoczęli swoje weekendowe granie w Gostyniu. Po bardzo dobrym meczu zremisowali ze starszymi kolegami z Kani Gostyń. Niedzielne, późne popołudnie chłopcy spędzili w Trzebnicy, gdzie w ramach Piłkarskiej Ligi Zimowej zmierzyli się z GOKIS Kąty Wrocławskie oraz z AP Jedenastka. To był bardzo udany weekend dla naszych zawodników.

Kadra: Rolnik, Bąk, Grobelny, Małysiak, Nowacki, Zaworowski, Borowczyk, Kuryłas, Grześkowiak, Gruetzmacher, Haremza, Kapała, Biderman, Wróbel, Mendyka

Wyniki:

MKS Kania Gostyń – KA 4 resPect 2:2

GOKIS Kąty Wrocławskie – KA 4 resPect 0:3

AP Jedenasta – KA 4 resPect 0:8

MŁODZICZKI

Podopieczne Agaty Polowczyk mają za sobą kolejne spotkanie towarzyskie. Młodziczki w hali w Sarnowie zmierzyły się z drużyną orlików z UKS AT Krotoszyn. Mecz stał na wysokim poziomie, gra toczyła się w szybkim tempie. Trenerzy obu zespołów mogą być zadowoleni z postawy i zaangażowania zawodników i zawodniczek.

Młodziczki wystąpiły w składzie: Wiktoria Krawiec, Julia Kwiecińska, Marta Szwarc, Lena Adamska, Klaudia Andrzejak, Natalia Kordus, Tosia Wajnert, Zuzanna Przybylak, Wiktoria Langner, Marcela Kędzierska, Zosia Kalak.