Napisany przez: ka4respect Category: Brak kategorii Komentarze: 0

Na nasze warsztaty odbywające się w dniach 22 – 26 sierpnia 2022 w Miejskiej Górce zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 5 do 15 lat. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich dzieci! Zarówno totalnie początkujących, które nigdy nie grały w tenisa, a także średniozaawansowanych i nieco bardziej zaawansowanych. Co istotne zapewniamy sprzęt dla dzieci i młodzieży – rakiety, piłki oraz wszelkie inne niezbędne akcesoria treningowe. Podczas pięciodniowych turnusów dostarczymy uczestnikom wielu atrakcji i niezapomnianych przeżyć.

Głównym punktem warsztatów z KA 4 resPect jest oczywiście tenis ziemny, ale nie zabraknie innych ciekawych atrakcji, jak wyjazd na basen, gry, zabawy i wiele innych. Dodatkowo dnia uczestniczy otrzymają poczęstunek.  Treningi tenisa ziemnego będą prowadzone w grupach, w zależności od poziomu zaawansowania pod okiem naszej profesjonalnej kadry. Treningi początkujących będą prowadzone zgodnie z wytycznymi programu TENIS 10 przez co pozwolą dzieciom poznać tę dyscyplinę bliżej i zaprzyjaźnić się z nią. Dla dzieci już grających jest to doskonała okazja do poprawy umiejętności tenisowych.

W programie przewidziane są:

  • codzienna nauka gry w tenisa (2 x 1,5 godz. dziennie);
  • gry i zabawy;
  • wyjazd na basen;
  • trening motoryczny;

Cena za warsztaty wynosi 450 zł i obejmuje:

  • opiekę wykwalifikowanej kadry nad dzieckiem w godzinach 9:00 – 14:00;
  • poczęstunek;
  • realizację programu;
  • bilet wstępu, przejazd;
  • ubezpieczenie NNW.

Co Dziecko powinno posiadać?

Strój i obuwie sportowe, nakrycie głowy (czapka lub chustka), krem z filtrem UV, bidon, ubranie dostosowane do pogody.

Przykładowy plan dnia *:

8:30 – zbiórka

9:00 – 10:30 – zajęcia tenisowe

10:45 – poczęstunek

11:00 – gry i zabawy (zajęcia integracyjne)

12:00 – 13:30 – zajęcia tenisowe

14:00 – podsumowanie, zakończenie dnia

*  – jest to tylko przykładowy plan dnia, który może ulec zmianie, szczegółowy plan dnia na każdy dzień jest podawany rodzicom w momencie odbierania dziecka.

O planach na kolejne dni rodzice informowani są przy odbiorze dziecka, przekazujemy wtedy również informacje co dziecko powinno mieć ze sobą następnego dnia.

Baza i kadra:

Warsztaty organizowane są na obiektach przy ul. Ignacego Buszy 22 w Miejskiej Górce. Kadrę Półkolonii stanowią nasi trenerzy klubowi na co dzień pracujący z dziećmi oraz osoby z wykształceniem pedagogicznym. Dołożą oni wszelkich starań by aktywny wypoczynek dostarczył Państwa dzieciom mnóstwa wrażeń i radości.

Zapisy i informacje:

Warunkiem wpisania Dziecka na listę uczestników warsztatów jest uiszczenie opłaty za warsztaty w wysokości 450,00 zł.

Wpłaty należy dokonać przelewem na rachunek bankowy organizatora:

Fundacja na rzecz rozwoju młodych talentów „Ka 4 resPect”

mBank 28 1140 1850 0000 3581 8800 1001

W tytule należy wpisać: “WARSZTATY TENISOWA” – imię i nazwisko uczestnika.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wyrażenie przez Rodzica/Opiekuna prawnego Uczestnika zgody na postanowienia regulaminu warsztatów i dostarczenia go wraz z oświadczeniem o stanie zdrowia oraz RODO w dniu rozpoczęcia warsztatów.

Szczegółowych informacji udziela dyrektor sportowy klubu Dagmara Grad, tel. 797 997 440, e-mail: fundacja@respect.ka4.pl